KONST / Litografier / Färglitografi 13567078
nr 1356 7078
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 42x28cm, med Fredmans Epistel
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:02:44
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr